Sporto klubas OAZIS Šilutė. X-fit funkcinės treniruotės

Norite stipraus kūno ir bendro funkcionalumo? Geriausias receptas – Funkcinės treniruotės. Laikinai pamiršk treniruoklius ar kitus izoliuotus treniruočių metodus. Čia tau reikės atlikti kuo daugiau fizinių gebėjimų ir kūno raumenų grupių vienu metu lavinančių pratimų bei užduočių, naudojant mūsų naujausią funkcinių treniruočių inventorių arba savo kūno svorį. Pratimai pareikalaus kompleksinių gebėjimų ir ypatybių.

Yra žinoma, kad tas kas tinka viskam – netinka niekam. Būtent todėl savo programą stengiamės pritaikyti kiekvienam nariui. Mes tikrai atsižvelgsime į Jūsų fizinį parengimą, norus ir kitus poreikius. Ne veltui mūsų programa domisi ir didžiausi vyrai ir švelniausios merginos

Jėga, ištvermė, greitis. Trys pagrindiniai faktoriai lydintys funkcines treniruotes. Funkcinės treniruotės stiprina viso kūno raumenis, gerina širdies ir kvėpavimo sistemų darbą. Atliekant pratimus pasitelkiama įvairiausia įranga: svareliai, gira, ortopedinis kamuolys, virvės, gumos. Treniruotės metu baziniai pratimai sujungiami į vientisą sistemą. Pratimai atliekami rato sistema kurią parenka mūsų treneriai kaip pvz.: trys ratai – po tris pratimus. Treniruočių metu formuojamas sportiškas kūnas, ištvermė.

Treniruočių esmė – darbas tiek su savo kūno svoriu, tiek integruotais specialiais treniruokliais ir priemonėmis (bemotoriai bėgimo takeliai, dviračiai) lavinamos visos tikslinės raumenų grupės, o taip pat kūno balansas ir stabilumas. Kaip tik tai, ko reikia šiuolaikinio gyvenimo būdo ir sėdimo darbo išvargintiems (arba greičiau išlepintiems) kūnams. Čia mažai izoliuotų pratimų, dažniausiai naudojamų klasikinėse kultūrizmo programose – kūnas treniruojamas kaip vieninga sistema – ir tai duoda tikrai puikių rezultatų. Šios treniruotės tinka daugeliui žmonių, o ypač pradedantiesiems, ilgai toleravusiems sumažėjusį aktyvumą.